Untitled Basic Web Content

لطفاً قبل از ثبت ، تمدید یا انتقال دامنه خود، تمامی قوانین اجرایی را مطالعه نمایید.

ثبت نام و اطلاعات کاربری:

1. لطفاً با مشخصات و ایمیل حقیقی ثبت نام نمایید.

ثبت و تمدید دامنه:

1. از صحت نام دامنه انتخابی خود مطلع شوید. در صورت تایید شدن دامنه توسط ایرنیک، این دامنه متعلق به شما خواهد بود و امکان کنسل کردن دامنه وجود ندارد.

2. در هنگام وارد کردن شناسه کاربری صاحب دامین دقت نمایید. در صورت وارد کردن اطلاعات اشتباه، با توجه به وضعیت موجود، در مورد دامنه شما تصمیم گیری خواهد شد.

انتقال دامنه:

1. در وارد کردن شناسه صاحب جدید دقت لازم را داشته باشید چرا که با تایید درخواست، دامنه به پانل صاحب جدید انتقال پیدا خواهد کرد و برگشت دامنه غیر ممکن خواهد بود.

2. در صورت لغو انتقال و یا ارسال نکردن مدارک و یا ناقص بودن مدارک مسئولیتی متوجه دامین ۳۶۰ نخواهد بود و هزینه دامنه به حساب شما عودت خواهد شد.

حذف دامنه و برگشت هزینه:

1. دامنه های خاص دامنه هایی هستند که در آنها از کلمات خاص مانند نام شهر يا کشور و يا شرکت و ارگان خاص استفاده شود و يا دارای پسوندی باشند که نياز به ارسال مدارک شخصی يا حقوقی باشد. چنانچه به هر دلیلی نام دامنه مورد نظر توسط Nic.ir تاييد نگردد مسئولیتی متوجه دامین ۳۶۰ نخواهد بود.

2. در صورت حذف دامنه به دلیل عدم ارسال مدارک و يا عدم تاييد مدارک مورد نیاز به ایرنیک، مسئولیتی متوجه دامین ۳۶۰ نخواهد بود و هزینه دامنه به حساب شما عودت خواهد شد.

3. چنانچه دامين با پسوند های خاص ثبت ميکنيد پيش از هر کاری نسبت به اطلاع از مدارک مورد نياز اقدام فرمائيد.

5. به دلیل حجم بالای تراکنش ها و دامنه های ثبتی، کاربران می بایست خود پیگیر برگشت هزینه باشند و مراتب را به ما اطلاع دهند چراکه سیستم برگشت هزینه نیک برخی اوقات به درستی عمل نمی کند و بعضا نیاز به مکاتبه از سمت ما خواهد بود لذا حتما درخواست برگشت هزینه را از طریق ایمیل اطلاع دهید.

 

Language